APS w Maratonie

APS (Administration Personnel Services), firma z sektora nowoczesnych usług outsourcingowych, należąca do Bertelsmann Media Sp. z o.o., wynajęła ponad 3000 mkw. powierzchni w biurowcu Maraton, realizowanym przez Skanska Property Poland w Poznaniu. To już trzecia firma z sektora usług biznesowych, która podpisała umowę najmu w budynku, przyciągającym kolejnych najemców na długo przed planowanym oddaniem do użytku. W wyborze lokalizacji i negocjowaniu warunków umowy, firmę APS reprezentowała agencja CBRE.

Maraton, budowany w ścisłym centrum Poznania, będzie miał sześć pięter oraz dwie kondygnacje podziemne z ponad 300 miejscami parkingowymi. Łącznie zaoferuje najemcom 25 000 mkw. powierzchni. Swoją sportową nazwę biurowiec zawdzięcza sąsiedztwu ul. Maratońskiej oraz obiektów sportowych, takich jak legendarny klub KS Warta Poznań czy Poznański Ośrodek Sportu i Rekreacji. Dodatkowym atutem inwestycji będzie ścisłe nawiązanie do historii miasta. Na terenie ogólnodostępnego patio zostanie zaznaczony przebieg dawnych fortyfikacji Twierdzy Poznań. Oddanie biurowca do użytku zaplanowane jest na IV kwartał 2016 roku.

Generalnym wykonawcą budynku jest firma Skanska S.A. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia CDF Architekci. Za komercjalizację biurowca odpowiada Skanska Property Poland.

fot. materiały prasowe

 

Translate »