Duka w Galerii Echo

W Galerii Echo w Kielcach wielkie otwarcie sklepu szwedzkiej firmy Duka, oferującej produkty wyposażenia wnętrz – do kuchni i jadalni. Duka oferuje produkty będące odzwierciedleniem skandynawskiego wzornictwa i jakości. Sklep w Galerii Echo ma 150 mkw. powierzchni. Klienci już dziś znajdą tam szeroki wybór produktów m.in. do kuchni i jadalni.

Podobnie jak wszystkie salony marki Duka, również ten zaaranżowany jest zgodnie z koncepcją Kitchen Life. Zakłada ona, że kuchnia jest centralnym miejscem domu. Asortyment sklepów składa się z szerokiej gamy wysokiej jakości artykułów kuchennych, porcelany, sztućców i szkła stołowego. Oferta marki skierowana jest do miłośników nowoczesnego stylu gotowania, przykładających dużą wagę do panujących trendów oraz stawiających na funkcjonalne wzornictwo.

Historia marki Duka sięga początku lat siedemdziesiątych, kiedy powstały pierwsze sklepy w Szwecji i w Norwegii, będące częścią norweskiej grupy kapitałowej CG Holding. W chwili obecnej marka Duka jest częścią szwedzkiej grupy Bergendahl&Son AB. W Polsce firma obecna jest od ponad 15 lat i prowadzi 36 sklepów.

fot. materiały prasowe

 

 

 

Translate »