George – wygoda w stylu retro

Fotele i sofy z nowej kolekcji Bydgoskich Mebli znajdą uznanie w oczach amatorów klasyki, aranżacji w stylu retro, ale i współczesnych klimatów, w których królują lekkie formy i eklektyzm.

Kolekcja George to połączenie designu przywodzącego lata 70 z pełnią komfortu. Miękkie, zaokrąglone krawędzie i ergonomiczne kształty sprawiają, że meble są niezwykle wygodne. Przytulnym sofom i fotelom elegancji dodają drewniane nogi. Fuzja lekkości, elegancji i stylu retro skutkuje formą, która broni się w wielu aranżacjach. Idealnie wpisując się w klasycznie urządzone wnętrza, dodaje jednocześnie ciepła i stylu nowoczesnym przestrzeniom.

Mniejsza sofa, o szerokości 1370 mm, znakomicie odnajdzie się w niedużych wnętrzach. Niewielkie wymiary mebla unoszącego się lekko na wysokich nóżkach nie przytłoczą przestrzeni, nadając jej jednocześnie ciepła i przytulności. Szerszy, 1850 mm model, doskonale zaprezentuje się w przestronniejszym wnętrzu, wprowadzając do aranżacji nutę wysmakowanej elegancji.

Fotele różnią się głębokością siedziska i wysokością oparcia. Nieco większy, smuklejszy model prezentuje się lekko i i subtelnie. Solidna, zwarta forma fotela z niższym oparciem zaprasza do długich chwil wypoczynku w najbardziej komfortowej odsłonie.

Meble dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej obić w tkaninach. Jasne, pastelowe odcienie, żywe, soczyste barwy, głębokie, ciemne kolory – grając barwą wydobędziemy te atuty formy, na których najbardziej nam zależy. Marka oferuje także duży wybór wybarwień elementów drewnianych. Dobierając fakturę i kolorystykę obicia i nóżek z łatwością stworzymy mebel lub zestaw, który idealnie odda gust każdego klienta, wpisując się jednocześnie w autorką koncepcję aranżacyjną.

 

Translate »