HB Reavis z nowymi najemcami

Spółka HB Reavis podpisała nowe umowy najmu na powierzchnie handlowo-usługowe w swoich dwóch kompleksach biurowych w Warszawie – West Station oraz w Gdański Business Center.

HB Reavis_West Station_Warszawa_PolskaKompleks biurowy West Station, znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie dworca Warszawa Zachodnia, zostanie oddany do użytku w III kwartale 2016 r.

 

Do Gdański Business Center II, czyli drugiej fazy inwestycji realizowanej przez HB Reavis na warszawskim Muranowie, wprowadzi się Green Caffè Nero, kawiarnia współtworzona przez polskich artystów i rzemieślników o bardzo charakterystycznym wystroju i menu.

HB Reavis_Gdański Business Center II_Warszawa_PolskaJuż w grudniu br. nowego najemcę zyska budynek A kompleksu Gdański Business Center I – na parterze piekarnio-kawiarnię otworzy spółka Nowakowski. Punkty Gorąco Polecam Nowakowski cieszą się dużą popularnością głównie za sprawą przygotowywanych na miejscu kanapek i sałatek, wypiekanego pieczywa i bogatej oferty słodkich i słonych przekąsek.

fot. materiały prasowe

Translate »