Nowy sklep wnętrzarski w Atrium Copernicus

Do grona najemców toruńskiego centrum handlowego Atrium Copernicus dołączył sklep sieci Villeroy&Boch, oferujący eleganckie i ekskluzywne artykuły wyposażenia wnętrz. Jego otwarcie miało miejsce 18 listopada.

Villeroy&Boch to dystrybutor eleganckich, wysokich jakości akcesoriów do wyposażenia i dekoracji wnętrz. W lokalu tej sieci w Atrium Copernicus oprócz bogatej gamy asortymentu Villeroy&Boch, dostępne będą także produkty AGD marki Kitchen Aid, WMF czy Sillit.

– Budowanie różnorodnej i komplementarnej oferty jest naszym priorytetowym działaniem. Po zakończeniu rozbudowy w marcu b.r. widzimy bardzo duże zainteresowanie naszą powierzchnią handlową. Tylko w ostatnim czasie dołączyły do nas nowe marki, a wielu najemców zdecydowało się na relokację bądź powiększenie swoich dotychczasowych lokali. W chwili obecnej poziom komercjalizacji jest bardzo wysoki, i wynosi ponad 94 proc. Wciąż otrzymujemy liczne zapytania o ostatnie już wolne lokale. Większa ilość dostępnych marek przekłada się również na zwiększone zainteresowanie klientów i coraz wyższą odwiedzalność – mówi Ewa Machowska-Górna, dyrektor Atrium Copernicus.

Villeroy&Boch wzmocni segment wnętrzarsko-dekoratorski w obiekcie, który jest współtworzony przez takie marki jak: a Tab czy home&you. W marcu b.r. zakończyła się rozbudowa Atrium Copernicus, dzięki której obiekt zyskał ponad 17 tys. dodatkowej powierzchni komercyjnej i jest obecnie największym centrum handlowym w liczącym ponad 193 tys. mieszkańców Torunia. Obecnie GLA obiektu to 47 tys. mkw., na których swoje miejsce znalazło blisko 150 lokali handlowych i punktów usługowych.

fot. materiały prasowe

 

 

 

Translate »