A. Blikle znów w Łodzi – słynna kawiarnia w Manufakturze

Legendarna marka A. Blikle wraca do Łodzi. Jedna z najbardziej znanych i prestiżowych sieci cukierni otworzyła swój lokal w Manufakturze.

Cukiernia A. Blikle została zaprojektowana według nowego konceptu marki, z wykorzystaniem szlachetnych materiałów: drewna, białego marmuru i szkła. Wystrój odnosi się do wieloletniej tradycji firmy, założonej w 1869 roku. Stylizowane regały, krzesła „thonety”, lampki, obrazy na ścianach dają efekt przytulnej, a jednocześnie eleganckiej, wielkomiejskiej kawiarni.

Oprócz kultowych pączków z różą, goście cukierni w Manufakturze mogą skorzystać z bogatej oferty ciast, tortów, bez, pralin, a także deserów. Są też rzemieślnicze lody, w tym tak oryginalne smaki jak karmel z solą, jogurt z musli i miodem czy mięta z czekoladą. Oprócz stałej oferty, klienci mogą również zamawiać torty ze specjalnego katalogu lub wymyślać własne – w dowolnych kształtach i smakach. Słodkości można zjeść na miejscu, popijając kawę, czekoladę, świeżo wyciskane soki, smoothies czy shake’i. Obecnie można dodatkowo skorzystać z oferty świątecznej, w której znalazło się 20 nowych produktów, m.in. zimowe ciasta, ciastka, owoce w czekoladzie, praliny, konfitury czy czekolady do picia.

Lokal w Manufakturze jest kolejnym, w intensywnej ekspansji sieci w drugim półroczu 2015. – Przez ostatnie cztery miesiące otworzyliśmy 6 nowych lokali w formule cukierni-kawiarni. Przyszły rok będzie równie pracowity. Będziemy otwierać zarówno lokale w centrach handlowych, jak i w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach w miastach – informuje Dział Marketingu A. Blikle.

fot. materiały prasowe

 

Translate »