Salon fryzjerski dla dzieci otworzył się w Tęczy Kalisz

Po koniec listopada w Galerii Tęcza w Kaliszu otworzył się pierwszy, rodzinny salonik fryzjerski dla dzieci – Fryzjerek. Zajął lokal na parterze Galerii o powierzchni 51,51 mkw.

– Galeria Tęcza konsekwentnie realizuje swoją strategię centrum rodzinnego, stąd coraz więcej w naszej ofercie propozycji skierowanych do rodzin. Fryzjerek ze swoją ofertą usług fryzjerskich dla dzieci, a także z pakietem rodzinnym będzie kolejnym ważnym uzupełnieniem naszej oferty – mówi Monika Krawczak, dyrektor Galerii Tęcza w Kaliszu.

To pierwszy w Kaliszu, a piąty w Polsce salonik tej polskiej, prężnie rozwijającej się sieci. Kolorowy, przyjazny dzieciom, z miłą, profesjonalną obsługą. Dorośli klienci mogą również skorzystać z usług salonu w ramach tzw. pakietów rodzinnych lub usług samodzielnych.

Dotychczas możemy się pochwalić czterema dobrze prosperującymi salonami w Polsce – w Łodzi, Gorzowie Wielkopolskim i dwoma we Wrocławiu. Z uwagi na fakt, iż nasze saloniki spotkały się z pozytywnym przyjęciem oraz dużym zainteresowaniem świadczonymi usługami, dynamicznie się rozwijamy, otwierając kolejne nowe punkty fryzjerskie, m.in. w Kaliszu – mówi właścicielka salonu, Anna Sitek-Krakowiak.

fot. materiały prasowe

 

Translate »