Pierwsza restauracja przy Placu Europejskim

Firma Ghelamco Poland podpisała umowę najmu w ramach placu Europejskiego – nowo powstającej przestrzeni miejskiej, przy której realizowany jest kompleks Warsaw Spire. Stixx Bar & Grill zajmie 1500 mkw. i ulokuje się w dawnym budynku magazynowym przy ul. Wroniej. Poza barem, restauracją i strefą lounge wszechstronny format obejmie również kameralne, odosobnione miejsca dla gości i sale konferencyjne. Miejsce zaoferuje również nowatorską formułę dań na wynos o nazwie Stixx Deli 2 Go.

Prace przy realizacji projektu rozpoczną się już w czerwcu. Magazyn przy ul. Wroniej, dawniej należący do Wojskowych Zakładów Graficznych Bellona, zostanie poddany rewitalizacji i tym samym zyska drugie życie.

Stixx Bar & Grill jest pierwszym najemcą powierzchni restauracyjnej oferowanej w ramach placu Europejskiego. Za projekt zagospodarowania Placu odpowiada belgijska pracownia Wirtz International Landscape Architects. Ponad 4 000 mkw. wypełnią nowoczesne meble miejskie, zieleń, fontanny i instalacje wodne, które stworzą wyjątkowy mikroklimat i świetne miejsce do relaksu po godzinach pracy oraz do zabaw i spacerów dla całych rodzin.

il. materiały prasowe

Translate »