Konkurs Wiha

Z początkiem września wystartował konkurs organizowany przez firmę Wiha, producenta profesjonalnych narzędzi ręcznych, a którego partnerem jest Stowarzyszenie Elektryków Polskich Centralny Ośrodek Szkolenia i Wydawnictw (SEP COSiW). Główna nagroda to całkowita nowość w ofercie niemieckiego producenta – profesjonalna walizka serwisowa Wiha competence XXL z kompletem 115 narzędzi VDE dla elektryków.

Konkurs pod hasłem „cały warsztat ze sobą, gdziekolwiek jesteś” prowadzony jest na stronie: http://ankieta.wiha.website/ i będzie trwał przez cały wrzesień. Inicjatywa ma na celu zwrócenie uwagi profesjonalistów na aspekty bezpieczeństwa, które wiążą się z właściwą konserwacją, przechowywaniem oraz użytkowaniem narzędzi ręcznych do pracy w pod napięciem do 1000 V AC.

Główną nagrodą w konkursie jest profesjonalna walizka serwisowa Wiha competence XXL z kompletem 115 elementów – wysokiej jakości narzędzi VDE przeznaczonych do pracy w obszarze pod napięciem do 1000 V AC. Zestaw zaprojektowano w pierwszej kolejności z myślą o grupie elektryków, elektromonterów czy konserwatorów sieci elektrycznych, którzy w codziennej pracy stoją przed szczególnie wymagającymi zadaniami. Specyfika ich działalności wymaga nie tylko korzystania z izolowanych, atestowanych narzędzi do pracy pod napięciem, nierzadko w małych przestrzeniach, ale także mobilności oraz wysokiej sprawności, pozwalającej na sprawny transport narzędzi pomiędzy obiektami.

 

 

Translate »