PwC na dłużej w Katowice Business Point

PwC, organizacja świadcząca usługi doradcze, podpisała umowę najmu w budynku Katowice Business Point na 510 mkw. powierzchni biurowej. W transakcji pośredniczyła firma Cushman & Wakefield, która zarządza biurowcem już od 5 lat.

Międzynarodowa firma konsultingowa PwC istnieje od ponad 150 lat, w Polsce jest obecna od 1990 r. Zatrudnia ponad 2000 profesjonalistów w Warszawie oraz w sześciu polskich miastach: Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu. PwC była pierwszym najemcą w biurowcu Katowice Business Point.

Katowice Business Point to 11-kondygnacyjny budynek biurowy klasy A o powierzchni biurowej 17 000 mkw. Budynek został zmodernizowany zgodnie z najwyższymi standardami i otrzymał świadectwo BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Methodology), świadczące o zastosowaniu rozwiązań z zakresu zrównoważonego budownictwa. Spółka powiązana wiodącej, międzynarodowej i prywatnej firmy inwestycyjnej Starwood Capital Group nabyła ten budynek wraz z dwoma innymi obiektami położonymi w Warszawie w sierpniu 2014 roku.

fot. materiały prasowe

Translate »