Startuje budowa hotelu B&B w Katowicach

W sercu Górnego Śląska rusza właśnie budowa nowego hotelu pod szyldem B&B. Katowice – miasto określane mianem regionalnego centrum biznesowego i kulturalnego – stały się idealnym miejscem dla nowej inwestycji trzeciej co do wielkości w Europie sieci hoteli ekonomicznych. Obiekt, który zostanie oddany do użytku w 2016 roku, doskonale wpisuje się w plany rozwoju aglomeracji, mające na celu modernizację infrastruktury miejskiej.

Obecnie rodzinę hoteli ekonomicznych B&B w Polsce tworzą obiekty w Warszawie, Wrocławiu i Toruniu. Nowo budowany hotel w Katowicach położony będzie w sąsiedztwie Dworca Głównego PKP. W siedmiokondygnacyjnym obiekcie znajdzie się 105 komfortowych pokoi. Generalnym wykonawcą jest firma RD bud, która zadba o to, aby hotel spełniał najwyższe standardy techniczne.

„Sukcesywnie i z odwagą zaznaczamy swoją pozycję na rynku hotelarskim w Polsce, oferując naszym gościom najwyższą jakość usług w dogodnej lokalizacji i atrakcyjnej cenie. Nowo powstający obiekt w Katowicach wypełnia naszą wizję rozwoju sieci hoteli B&B w największych miastach w Polsce.” – powiedziała Beatrice Bouchet, prezes B&B Hotels Polska.

fot. materiały prasowe

Translate »